Reprezentacja Polski zajęła 5.miejsce w ME

Region

Sześciu zawodników Kobry Brwinów wywalczyło z reprezentacją Polski 5. miejsce na Mistrzostwach Europy w hokeju na rolkach.

W dniach 9-11 września w austriackim Stegersbach Polacy walczyli o jak najwyższe miejsce w Mistrzostwach Europy. W kadrze znalazło się sześciu zawodników Mistrza Polski Kobry Brwinów: Mateusz Bepierszcz, Tomasz Gogolewski, Kamil Janiszek, Filip i Wojciech Komorscy oraz Maricn Oprządek.

Polacy zajęli piąte miejsce pokonując dwukrotnie reprezentację gospodarzy 9:7 i 5:3 oraz remisując z Holandią 4:4. Przy odrobinie szczęścia biało-czerwoni mogli nawet wskoczyć na podium, ale w meczu z Danią kilka znaczących błędów popełnili sędziowie i ostatecznie spotkanie ze Skandynawami zakończyło się porażką 6:4.

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Niemiec wyprzedzając Wielką Brytanię, Danię i Szwajcarię. Za Polską znalazły się Holandia oraz Austria.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.