Remis Nadarzyna ze Stalą

GLKS Nadarzyn zremisował u siebie ze Stalą Rzeszów 1:1 w meczu 26. kolejki II ligi.

Drużyna gospodarzy zdobyła kolejny punkt, który przybliża ją nie tylko do utrzymania w II lidze, ale także do zajęcia miejsca w pierwszej dziesiątce.

Już na samym początku okazję do zdobycia bramki mieli podopieczni Tomasza Matuszewskiego – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie przestrzelił Rafał Cegliński. Jednak w 14. minucie z gola cieszyli się goście – Mateusz Jędryas pewnym strzałem pokonał Piotra Misztala. W 25. Minucie kontuzji doznał Piotr Bajera, którego zmienił Emil Rembiejewski. GLKS przeważał, ale nie potrafił udokumentować przewagi golem. Udało się to dopiero na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy – po rzucie wolnym piłkę głową delikatnie trącił Rembiejewski, a ta wylądowała w siatce Stali. Gospodarze starali się iść za ciosem, ale bez rezultatu.

W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił – w ataku pozycyjnym byli piłkarze GLKS, a Stal starała się tylko kontrować. W 72. Minucie bramkarz miejscowych został zmieniony po tym, jak wcześniej po starciu z rywalem nabawił się kontuzji żuchwy.

Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i obie drużyny mogły dopisać sobie po punkcie do ligowej tabeli.

GLKS Nadarzyn – Stal Rzeszów 1:1 (1:1)

GLKS: Misztal (71’ Łykowski) – Sala, Cegliński, Centkowski, Wojtczak M. – Dynarek, Grajek, Wrzesiński, Charzewski – Wojtczak J. (52’ Kaleta), Bajera (27’ Rembiejewski)

Stal: Wietecha – Duda, Czarny, Lebioda, Hus – Margol (39’ Krzysztoń), Reiman, Prokić, Krauze – Fabianowski (81’ Wolański), Jędyras (82’ Maca)

sędziował: Robert Marciniak (Kraków)