Remis Nadarzyna na inaugurację

Piłkarze GLKS Nadarzyn zremisowali na wyjeździe w pierwszej kolejce IV ligi z drużyną Naprzodu Zielonki 1:1.

Całe spotkanie było dość nudne. Zawodnicy bardzo wolno przemieszczali się po boisku, a ospałe akcje nie zagrażały żadnej z bramek. Może wpływ na taki obraz gry miała wczesna pora rozgrywania meczu (spotkanie rozpoczęło się o godz. 11.00). Ponadto zespół Nadarzyna grał po raz pierwszy w meczu o punkty takim składem. Drużyna jest dopiero w fazie budowy, oparta głównie o wychowanków.

Oba gole padły w ostatnich minutach spotkania. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze pokonując Rafała Dwórzyńskiego, natomiast po kilku minutach Mateusz Siekielski dał drużynie z Nadarzyna remis.

Naprzód Zielonki – GLKS Nadarzyn 1:1 (0:0)