Remis w Kołobrzegu

Piłka Nożna

Znicz Pruszków nadal jest niepokonany w tym sezonie na wyjeździe. Tym razem podopieczni Dariusza Banasika zremisowali w Kołobrzegu z Kotwicą 1:1.

Goście starali się nadawać ton grze i pierwsze minuty należały do nich. Znicz przeważał, jednak w żaden sposób nie przekładało się to na wynik spotkania. W 13. minucie swoich sił próbował Patryk Kubicki, ale dobrze w bramce spisał się Wojciech Małecki. Dużą aktywnością wykazywał się Mateusz Stryjewski. Jednak żaden z graczy Znicza nie potrafił otworzyć wyniku spotkania. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. W 31. minucie pierwsze ostrzeżenie dla ekipy z Pruszkowa. Sam na sam z Misztalem wyszedł Kacprzycki, ale uderzył nad bramką. Trzy minuty później bezbłędny był Jakub Poznański. Zawodnik Kotwicy wykorzystał rzut karny. Znicz odrobił straty jeszcze przed przerwą. W 45. minucie na listę strzelców wpisał się Maksymilian Banaszewski.

Po przerwie dał o sobie znać Maciej Mysiak. Obrońca Znicza szukał swojej szansy, jednak jego uderzenie wyłapał Małecki. Po godzinie gry Kotwica znalazła się w tarapatach. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Azikiewicz. Rzut wolny dla Znicza. Kopciński przyłożył i z najwyższym trudem Małecki uchronił swoją drużynę przed stratą bramki.

Znicz miał szansę, jednak nie wykorzystał tego, że rywal grał w osłabieniu. Podopieczni Dariusza Banasika czują się jak ryba w wodzie w meczach wyjazdowych. W ośmiu spotkaniach wywalczyli 14 punktów i jeszcze nie przegrali. Choć z Kotwicą mogli pokusić się o komplet punktów.

Kotwica: Małecki –  Cichy, Poznański, Witt, Azikiewicz –  Wrzesień (63′ Nowak), Żołądź, 77′ Świechowski, Bejuk (90′ Sochań), Kacprzycki (64′ Rydzak) –  Kugiel (72′ Berg). 

Znicz: Misztal –  Rackiewicz (73′ Kaczmarek), Jędrych, Mysiak, Kucharski – Stryjewski (66′ Grabowski),  Niewulis, Danilczyk, Banaszewski, Kopciński –  Kubicki (80′ Płaneta).
 
Kotwica Kołobrzeg – Znicz Pruszków 1:1 (1:1)

Poznański 34′(k) – Banaszewski 45′

czerwona kartka: Azikiewicz 60′ (dwie żółte)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.