Remis na początek

Piłka Nożna

W pierwszym wiosennym spotkaniu Pogoń Grodzisk Mazowiecki zmierzyła się na wyjeździe z Energią Kozienice. Mecz zakończył się remisem 3:3.

Pogoń robiła wszystko, aby udanie rozpocząć zmagania w rundzie wiosennej. W pierwszej części gry przyjezdni nadawali ton grze. W 16. minucie rzut karny wykorzystał Damian Jaroń. Pogoń przeważała i kwestią czasu było, kiedy podwyższy prowadzenie. W 40. minucie gola na 2:0 zdobył Michalski. Mogłoby się wydawać, że droga do zwycięstwa jest prosta. Jednak jeszcze przed przerwą nadzieję gospodarzom dał Bartosz Zawadzki.

Zdobyta bramka dodała skrzydeł zawodnikom z Kozienic. Energia za sprawą Dariusza Mortki wyrównała w 55. minucie. Jednak radość z remisu nie trwała zbyt długo. Pięć minut później Jaroń wyprowadził grodziszczan na prowadzenie. Pogoń prowadziła grę i wydawało się, że trzy punkty są na wyciągnięcie ręki. W 88. minucie marzenia o triumfie prysły. Damian Stanisławski wyrównał wynik rywalizacji.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki zanotowała siódmy remis w sezonie. Czerwono-biali zajmują 12. pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów.

Energia Kozienice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:3 (1:2)
Zawadzki 45′, Mortka 55′, Stanisławski 88′ –  Jaroń 16′(k) i 60′, Michalski 40′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.