Raszyn wyprowadzi mocny cios

Sporty Walki

W Raszynie szykują się bokserskie emocje najwyższych lotów. Już 1 października o godz. 15.00 odbędzie się XVI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów im. Michała Szczepana o Puchar Wójta Gminy Raszyn.

Z pewnością w ringu będzie niezwykle gorąco. W turnieju zaprezentują się pięściarze z Polski, Niemiec i Ukrainy. Sekcja bokserska KS Raszyn rozwija się, zawodnicy osiągają coraz lepsze wyniki. 1 października kilku z nich zaprezentuje swoje umiejętności. Radosław Rudiuk (54kg) to brązowy medalista mistrzostw Polski kadetów, z kolei Kacper Niewiadomski (57kg) wywalczył tytuł wicemistrza kraju. Powody do radości miał również Mateusz Szewczyk (75kg). W tym roku świętował wywalczenie złotego medalu mistrzostw Polski oraz brązu na europejskim czempionacie.

Zdolni raszyńscy bokserzy nie mają zamiaru być zbyt gościnni. Chcą pokazać, że ich osiągnięcia nie są dziełem przypadku. – Chłopcy bardzo dobrze rozwijają się. Klub KS Raszyn stara się im zapewnić jak najlepsze warunki. O możliwościach naszych bokserów wiele mówią ich tegoroczne osiągnięcia w postaci medali zdobytych podczas licznych imprez – mówi Katarzyna Klimaszewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie.

Bokserskie zmagania wystartują 1 października o godz. 15.00 w szkole podstawowej przy ul. Szkolnej 2. Organizatorzy zaprosili wielu wybitnych gości. Wśród nich są m.in. Zbigniew Górski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Paweł Skrzecz czy Ewa Piątkowska. – W ubiegłym roku na naszym turnieju pojawił się Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Wstępnie miał wpaść tylko na chwilę, ale impreza zrobiła na nim wrażenie, bo został z nami kilka godzin. W tym roku również liczymy na wielkie emocje – wyraża nadzieję Klimaszewska.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.