Przerwa zimowa na boiskach I ligi

Piłka Nożna

Znicz Pruszków miał zakończyć rundę jesienną starciem z Olimpią Grudziądz, jednak spotkanie zostało przełożone na wiosnę. Żółto-czerwoni na półmetku rozgrywek piłkarskiej I ligi zajmują 16. miejsce.

Zespół Dariusza Kubickiego miał zmierzyć się z Olimpią w 17. kolejce I ligi, jednak mecz przełożono na 30 listopada ze względu na powołania dla zawodników z Grudziądza do reprezentacji młodzieżowych. Mecz nie doszedł do skutku. Na przeszkodzie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczne. Spotkanie zostanie rozegrane na wiosnę.

Zmagania w rundzie jesiennej Znicz zakończył starciem z Wigrami Suwałki. Drużyna z Pruszkowa po zaciętym spotkaniu przegrała 4:5. Tym samym Wigry przerwały dobrą passę żółto-czerwonych, którzy w trzech kolejnych meczach zdobywali komplet punktów.

Przez długi czas Znicz okupował ostatnie miejsce w tabeli. Władze Znicza postanowiły dokonać roszady na stanowisku trenerskim. Duet Andrzej Prawda-Ariel Jakubowski zastąpił Dariusz Kubicki. Pod wodzą popularnego „Kuby” żółto-czerwoni zaczęli prezentować się lepiej i odnieśli cztery zwycięstwa.

Pruszkowski zespół na półmetku sezonu zajmuje 16. miejsce z dorobkiem 18 punktów i ma do rozegrania zaległe spotkanie z Olimpią. Od będącej na 15. pozycji Wisły Puławy, żółto-czerwonych dzieli zaledwie punkt.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.