Przegrany sparing Znicza

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków przebywają na zgrupowaniu w Trzciance. Żółto-czerwoni rozegrali sparing z zespołem Berliner AK 07. Spotkanie zakończyło się porażką pruszkowskiej drużyny 0:2.

Żółto-czerwoni udali się do Trzcianki, aby przez tydzień szlifować formę przed startem nowego sezonu. Nad przygotowaniami zespołu czuwa Ariel Jakubowski. Aby sprawdzić formę graczy zaplanowano sparing z Berliner AK 07, czyli zespołem występujący na czwartym poziomie ligi w Niemczech. Znicz musiał uznać wyższość rywali.

W składzie Znicza pojawiło się kilku testowanych zawodników. Po zgrupowaniu wyjaśni się kwestia ich przydatności do zespołu.

Znicz zmagania w I lidze zainauguruje 30 bądź 31 lipca. Na własnym stadionie żółto-czerwoni podejmą Bytovię Bytów. Wcześniej pruszkowska drużyna zagra w Pucharze Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.