Pruszkowski SPR gorszy od AZS Warszawa

Piłka Ręczna

Zawodniczki SPR Pruszków przegrały w stolicy KS AZS AWF Warszaw 25:28. Pruszkowiankom nie pomogła dobra postawa Aleksandry Mędlińskiej, która zdobyła osiem bramek.

Mecz był szybki, wyrównany i widowiskowy. Na boisku nie było widać, że grają ze sobą zespoły z czołówki i dolnej części tabeli. Do przerwy SPR Pruszków nawet prowadził jedną bramką. Jednak na ostatnie 15 minut piłkarki z Warszawy ostro wzięły się do pracy i spotkanie zakończyło się trzybramkową porażką SPR.

KS AZS AWF Warszawa – SPR Pruszków 28:25 (13:14)

AZS Warszawa: Godlewska 7 goli, Joszczuk 5, Wilczyńska 4, Jaszkowska 4, Michałowska 4, Masna 2, Nieścioruk 1, Kazimierczak 1

SPR Pruszków: Mędlińska 8 goli, Młynarska 5, Wnuk 3, Osińska 2, Morlo 2, Pszczoła 1, Leśniak 1, Sulborska 1, Kmin 1, Mudrowska 1