Pruszkowska Liga Pływacka

Pływanie

Zawody na pływalni Kapry zgromadziły ponad 150 zawodników oraz pełne trybuny kibiców i rodziców. W niedzielę odbyła się pierwsza runda Pruszkowskiej Ligi Pływackiej o Puchar Prezydenta Miasta Jana Starzyńskiego.

Zawodnicy rywalizowali w 10 kategoriach wiekowych. Miejsca od pierwszego do trzeciego nagradzane były medalami i dyplomami, a lokaty 4-6 dyplomami.

Organizatorzy zawodów zadbali też o atrakcyjne nagrody, wśród uczestników rozlosował je Jan Starzyński, prezydent Pruszkowa. Do wygrania były: weekend w Hotelu Spa i Resort Star-Dadaj, smartfon firmy Nokia, okularki pływackiej firmy Arena (na co dzień pływa w nich reprezentacja Polski).
Inicjatorami Pruszkowskiej Ligi Pływackiej są Jacek Rybczyński i Łukasz Borkowski, a organizatorem UKS Kapry-Armexim Pruszków. Sama pływalnia Kapry jest partnerem zawodów.

Całość Pruszkowskiej Ligi Pływackiej składa się z czterech rund. Pierwsza za nami, a kolejna 7 grudnia. Zawodnicy, którzy wystartują we wszystkich rundach zostaną dodatkowo nagrodzeni okolicznościowymi medalami.

Informacje na temat Ligi Pływackiej można znaleźć na stronie www.uks-kapry.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.