Prezes Znicza zrezygnował

Piłka Nożna

Zmiany w Zniczu Pruszków. Adam Krużyński złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu.

Krużyński stanowisko objął w lipcu ubiegłego roku. Decyzję o rezygnacji z pełnionej funkcji podjął już w kwietniu. Jako pierwsi dowiedzieli się o tym członkowie zarządu. – W kwietniu tego roku podczas spotkania Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków z powodu braku możliwości kontynuowania współpracy złożyłem rezygnację z funkcji prezesa zarządu oraz poinformowałem zarząd o wycofaniu się ze sponsoringu klubu po zakończeniu sezonu 2015 – 2016. Jednakże biorąc pod uwagę bieżącą sytuację i historyczną szansę na awans do rozgrywek I ligi piłkarskiej pierwszej drużyny Znicza Pruszków fakt ten nie został publicznie ogłoszony – wyjaśnia Adam Krużyński.

Były już prezes miał okazję spotkać przy ul. Bohaterów Warszawy wiele wyjątkowych osób. Współpraca zaowocowała awansem Znicza do I ligi. – W tym miejscu chcę podziękować wszystkim osobom, z którymi miałem okazję współpracować i poznać podczas ostatniego roku. Dziękuję zawodnikom i trenerom tym z Akademii Znicza Pruszków jak i pierwszej i drugiej drużyny. Dziękuję kibicom i rodzicom wszystkich zawodników klubu Znicz. Dziękuje za wyjątkowy i niezapomniany rok. Życzę na koniec klubowi Znicz Pruszków sukcesów sportowych i organizacyjnych w kolejnych latach – przedstawia Krużyński.

Przed piłkarzami Znicza ostatnie spotkanie w tym sezonie. 4 czerwca na własnym stadionie żółto-czerwoni zmierzą się z Nadwiślanem Góra.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.