Pożegnanie ferii na lodowisku

Lodowisko

Pokazy mistrzów jazdy figurowej na lodzie, ognisko z kiełbaskami, malowanie buziek i wiele innych atrakcji. Tak będzie wyglądało pożegnanie ferii na lodowisku w Brwinowie.

Brwinowskie lodowisko, podobnie jak pozostałe ślizgawki, cieszy się niesłabnącą popularnością. Szczególnie, że wstęp jest bezpłatny, a wypożyczenie łyżew kosztuje zaledwie 1 zł. – Czy wiecie, że od otwarcia naszego lodowiska w piątek 8 grudnia do niedzieli 21 stycznia wypożyczyliśmy łyżwy ponad 10 tys. razy, a tylko w pierwszym tygodniu feryjnym prawie 1.5 tys razy? W Brwinowianach jest moc!!! Z tym większą przyjemnością zapraszam w najbliższy piątek i sobotę na imprezy na lodowisku. Obecność obowiązkowa! – zachęca burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Pierwsza ze wspomnianych imprez to „Łyżwiarskie Show”, czyli pokazy mistrzów w jeździe figurowej na lodzie. Początek o godz. 17.00 w piątek, 26 stycznia. Huczne pożegnanie ferii na lodowisku w Brwinowie w sobotę, 27 stycznia. W planach m.in ognisko, malowanie buziek, poczęstunek goframi i kiełbaskami, zabawy na lodzie i darmowe wypożyczenie łyżew. Start o godz. 15.30.

Przypominamy, że lodowisko mieści się na terenie przy ul. Przejazd/Piłsudskiego w Brwinowie. Wstęp jest bezpłatny. Tafla czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-21.30. W podobnych godzinach lodowisko działa w weekendy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.