Porażka w debiucie

Siatkówka

Siatkarki GLKS Nadarzyn 18 października zadebiutowały w rozgrywkach II ligi seniorek. Zdobyły jeden punkt, ale na starcie poniosły porażkę 2:3 w setach z drużyną ŁKS SMS MG13 Łódź.

A mecz wcale nie musiał skończyć się przegraną. Po dwóch pierwszych setach wygranych po nerwowej grze do 22 i 18 nadarzyńskie siatkarki prowadziły 2:0. W trzeciej partii na placu pojawiły się zmienniczki, które niestety nie poradziły sobie z rosłymi i silnymi zawodniczkami z Łodzi przegrywając do 22. Rozpędzone rywalki gładko zwyciężyły również (do 19) w czwartym secie. Ostatnia odsłona to zacięta walka, punkt za punkt. Lepsze okazały się łodzianki wygrywając 16-14 i cały mecz 3:2.

Zdecydowanie można powiedzieć, że nadarzyńskim siatkarkom to spotkanie wyszło średnio. W zespole widać brak zgrania, szwankowała też zagrywka, a kilka zawodniczek ma jeszcze „wakacyjną formę”. Brakuje również możliwości treningów na całej hali, czyli w warunkach meczowych (co było widać zwłaszcza w zagrywce i przyjęciu ). Ale były i plusy tego meczu, szczególnie jeśli chodzi o kibiców. Przybyli tłumnie i gorąco dopingowali swoje zawodniczki.

GLKS NADARZYN – ŁKS SMS MG 13 ŁÓDŹ 2:3 (25-22, 25-18, 22-25, 19-25, 14-16)