Porażka Pogoni

Piłka Nożna

Tydzień temu piłkarze z Grodziska Mazowieckiego przerwali złą passę. Po trzech porażkach z rzędu Pogoń wygrała u siebie z Wartą Sieradz. Wydawało się, że to początek lepszych czasów, ale...

Kolejne spotkanie nie zakończyło się po myśli graczy z Al. Mokronoskich. Z wyjazdu do Działoszyna piłkarze Pogoni nie przywieźli do Grodziska punktów. Zanotowali piątą porażkę na wyjeździe, a czwartą na obcym terenie. Mecze na wyjazdach stają się piętą achillesową zespołu z Al. Mokronoskich. Warta Działoszyn mogła cieszyć się z czwartego zwycięstwa w sezonie.

Pogoń stwarzała sobie okazje do zdobycia bramki, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki. 
Próby gości w końcu zostały wynagrodzone. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się Marek Lendzion. W drugiej połowie Pogoń miała swoje szanse, aby podwyższyć prowadzenie. Uderzenie Glińskiego z najwyższym trudem obronił bramkarz gospodarzy. W 70. minucie Warta doprowadziła do remisu. Radość w szeregi Warty zawitała po golu Krzysztofa Kukulskiego, ale nie był to koniec szczęśliwych chwil dla gospodarzy. Osiem minut później piłkarze Pogoni mogli załamać ręce. Kukulski wpisał się na listę strzelców po raz drugi.

Pogoń nie potrafiła się otrząsnąć. Warta nie wypuściła prowadzenia z rąk i mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Piłkarze z Grodziska zajmuję 13. lokatę w III lidze.

Warta Działoszyn – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:1)
Kukulski 70′ i 78′ – Lendzion 44′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.