Popis Pogoni, wysoka wygrana

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki ma fantastyczny początek sezonu. Gracze Krzysztofa Chrobaka odnieśli przekonujące zwycięstwo w starciu z Dolcanem Ząbki – 4:0.

Tylko pierwsze minuty były wyrównane. Wraz z upływem czasu zarysowywała się przewaga grodziszczan, ale na efekty trzeba było poczekać. Wynik spotkania w 36. minucie gry otworzył Vielin Damyanov. Pogoń kontrolowała przebieg gry i nie pozwalała rywalom na zbyt wiele.

Druga połowa to potwierdzenie siły Pogoni. Wielkie strzelanie w 54. minucie rozpoczął Damyanov, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową umieścił piłkę w siatkę. W 69. minucie idealnie z wolnego przymierzył Michał Żółtowski. Wynik spotkania ustalił Maciej Wilanowski.

W dwóch pierwszy kolejkach Pogoń zanotowała fantastyczną skuteczność. Piłkarze Chrobaka strzelili sześć bramek, nie tracąc żadnej.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Dolcan Ząbki 4:0 (1:0)
Damyanov 36′, 54′, Żółtowski 69′, Wilanowski 84′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.