Popis Pogoni, wysoka wygrana

Pogoń Grodzisk Mazowiecki ma fantastyczny początek sezonu. Gracze Krzysztofa Chrobaka odnieśli przekonujące zwycięstwo w starciu z Dolcanem Ząbki – 4:0.

Tylko pierwsze minuty były wyrównane. Wraz z upływem czasu zarysowywała się przewaga grodziszczan, ale na efekty trzeba było poczekać. Wynik spotkania w 36. minucie gry otworzył Vielin Damyanov. Pogoń kontrolowała przebieg gry i nie pozwalała rywalom na zbyt wiele.

Druga połowa to potwierdzenie siły Pogoni. Wielkie strzelanie w 54. minucie rozpoczął Damyanov, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową umieścił piłkę w siatkę. W 69. minucie idealnie z wolnego przymierzył Michał Żółtowski. Wynik spotkania ustalił Maciej Wilanowski.

W dwóch pierwszy kolejkach Pogoń zanotowała fantastyczną skuteczność. Piłkarze Chrobaka strzelili sześć bramek, nie tracąc żadnej.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Dolcan Ząbki 4:0 (1:0)