Polska wygrywa, Górak punktuje

Tenis Stołowy

Trwają Drużynowe Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym. W składzie reprezentacji Polski znalazł się zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki – Daniel Górak.

W pierwszym meczu biało-czerwoni spotkali się z Singapurem. Mecz był niezwykle zacięty, jednak Polska przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zwycięsko ze swoich batalii wyszli Jakub Dyjas (dwukrotnie) i Daniel Górak. Szczęścia nie miał Wang Zen Yi, który poniósł dwie porażki.

Górak spotkał się z Chew Zhe Yu Clarencem. Tenisista Bogorii mocno wszedł w mecz. Górak stracił w pierwszym secie zaledwie dwa punkty, jednak w kolejnym reprezentant Singapuru po zaciętej walce okazał się lepszy i zwyciężył 11:9. Clarence walczył jeszcze w trzeciej partii, jednak nie sprostał zawodnikowi z Grodziska. W czwartej odsłonie Górak rozłożył rywala na łopatki i wygrał do 3.

W kolejnych spotkaniach Polska zmierzy się z Ukrainą i Japonią

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.