Polonia przyjedzie do Pruszkowa

Piłka Nożna

Czas biegnie nieubłaganie. Przed piłkarzami Znicza Pruszków już siódmy mecz w ligowych rozgrywkach. Tym razem na własnym obiekcie podejmą Polonię Bytom.

Nadarza się okazja, aby odnieść drugie zwycięstwo w sezonie. Znicz podejmie rywala, który jest niżej w tabeli. Polonia zajmuje 16. miejsce, a zespół z Pruszkowa jest dwie pozycje wyżej. Drużyny dzieli zaledwie punkt. Start sezonu w wykonaniu Znicza pozostawia wiele do życzenia. Warto dodać, że podopieczni Dariusza Banasika czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie na własnym stadionie.

 

W poprzedniej kolejce Polonia przegrała u siebie z Puszczą Niepołomice, ale mecz obfitował w dużą liczbę goli. Piłkarze obu drużyn pozwolili sobie na prawdziwą kanonadę strzelecką. Padło 9 bramek, a Polonia przegrała 4:5. Z pewnością zespołu z Bytomia nie można lekceważyć, gdyż w jej kadrze jest wielu doświadczonych zawodników. Obrona Znicza będzie musiała zwrócić baczną uwagę na Michała Zielińskiego. 31-letni napastnik Polonii wie jak zdobywa się bramki. Zieliński zaliczył ponad 100 występów w ekstraklasie w barwach zespołu z Bytomia, Korony Kielce i Górnika Zabrze.

 

Kibice Znicza drżą. W tym sezonie zespół z Pruszkowa na własnym stadionie zagrał dwa razy i oba spotkania przegrał. Podopieczni trenera Banasika zdobyli zaledwie jedną bramkę, a stracili cztery. Do trzech razy sztuka? Nadzieja na takie rozwiązanie jest duża. Polonia w tym sezonie słabo radzi sobie na wyjazdach. Zero przywiezionych punktów z obcego terenu najlepiej o tym świadczy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.