Polonia lepsza od Pogoni

Pogoń Grodzisk Mazowiecki uległa 0:3 Polonii Warszawa w spotkaniu sparingowym rozegranym w Ożarowie Mazowieckim.

Czarne Koszule szybko doszły do głosu. Już w 2. minucie drogę do siatki Pogoni znalazł Fabian Pawela. Zespół ze stolicy przeważał i dążył do podwyższenia wyniku. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Aleksander Tomaszewski.

W szeregach Pogoni pojawiło się kilku testowanych zawodników. Trener Krzysztof Chrobak poznaje drużynę, aby przygotować najlepsze rozwiązania taktyczne, które dadzą efekt w rywalizacji w IV lidze. W drugiej połowie starcia z Polonią jego podopieczni grali już lepiej. Nie brakowało walki i zaangażowania, ale to Polonia podwyższyła wynik.

Teraz przed grodziską drużyną kolejny sparing. W środę, 20 lipca, Pogoń zagra z Ożarowianką.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa 0:3 (0:2)