Pogoń pojedzie do Pruszkowa

Region

Druga drużyna Znicza Pruszków podejmie na własnym boisku Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Rozpędzona drużyna z Grodziska jest murowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu – są niekwestionowanym liderem i wygrywają niemal każde spotkanie różnicą kilku bramek. Dla jej dwóch zawodników będzie to podróż sentymentalna, bowiem Tomasz Feliksiak i Maciej Rybaczuk rozegrali w barwach Znicza wiele świetnych spotkań. Teraz znów będą mieli okazję przypomnieć się pruszkowskim kibicom.

Druga drużyna Znicza po 10 kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli IV ligi. Jest to zespół bezkompromisowy, który albo wygrywa albo przegrywa spotkania. W tym sezonie nie zanotował jeszcze, ani jednego remisu, który w meczu z Pogonią z całą pewnością by ich satysfakcjonował.

Spotkanie Znicz II Pruszków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w niedzielę 9 października o godz. 11.00 w Pruszkowie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.