Pogoń zagra z Żyrardowianką

Region

W meczu 7. kolejki IV ligi Pogoń Grodzisk Mazowiecki zagra na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów.

Grodziszczanie pojadą do Żyrardowa w roli zdecydowanego faworyta. Podopieczni Rafała Smalca nie spuszczają z tonu i demolują kolejnych rywali – w trzech ostatnich spotkaniach strzelili rywalom aż 13 goli nie tracąc żadnego. Ponadto duże wrażenie robi ofensywna i poukładana gra czerwono-białych.

Zespół z Żyrardowa będzie z całą pewnością chciał przerwać dobrą passę Pogoni i wygrać to spotkanie, aby odrobić trzypunktową stratę do lidera z Grodziska. W tym sezonie Żyrardowianka spisuje się całkiem nieźle i po sześciu kolejkach zajmuje piąte miejsce. Jej piłkarze pokazali już również, że potrafią strzelać gole o czym świadczy m.in. wysoka wygrana z Nadarzynem 4:1.

Mecz Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w najbliższą sobotę 17 września o godz. 16.00 na stadionie w Żyrardowie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.