Pogoń wygrywa z rezerwami Znicza

Pogoń Grodzisk Mazowiecki pokonała na wyjeździe drugą drużynę Znicza Pruszków 3:0. Katem pruszkowian był były zawodnik żółto-czerwonych Tomasz Feliksiak, który strzelił dwa gole.

Będąca w fantastycznej formie drużyna Pogoni była faworytem tego spotkania. Ponadto Tomasz Feliksiak i Maciej Rybaczuk, którzy wcześniej występowali w Zniczu mieli dodatkową motywację, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Przewaga Pogoni zarysowywała się już od samego początku spotkania, a 5 minut po pierwszym gwizdku wynik strzałem głową otworzył Tomasz Feliksiak. Piłkarze Rafała Smalca dążyli do strzelenia drugiej bramki, ale napastnikom brakowało koncentracji. Jednak tuż przed przerwą ładnym technicznym strzałem popisał się Arkadiusz Niezgoda i było 2:0.

Zaraz po wznowieniu gry, Pogoń prowadziła już trzema golami, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Feliksiak, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Rybaczuka. Gracze Znicza nie byli w stanie zagrozić bramce Pazdana i golkiper Pogoni znów zachował czyste konto.

Znicz II Pruszków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:3 (0:2)