Pogoń remisuje ze Startem

Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki zremisowali u siebie ze Startem Otwock 1:1. Bramkę na wagę punktu strzelił niezawodny Tomasz Feliksiak.

Zarówno zawodnicy, jak i kibice Pogoni liczyli, że w tym meczu uda się ugrać komplet punktów. Start jest niżej w tabeli od drużyny z Grodziska, a ostatnie dwa mecze nie były zbyt udane. W 8. kolejce wysoko przegrali na wyjeździe z Włókniarzem Zelów (2:5), a tydzień później ulegli u siebie z GKP Targówek (1:2).

Na początku spotkania goście starali się zaskoczyć Pogoń szybkimi atakami, ale Michał Dudek bronił bardzo dobrze. Z biegiem czasu to Pogoń przejmowała inicjatywę, ale jej ataki nie przynosiły rezultatu. Do 42. minuty. Wtedy to mocnym strzałem z lewej strony bramkarza gości pokonał Tomasz Feliksiak i Pogoń do przerwy prowadziła 1:0.

Jednak dziewięć minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania goście doprowadzili do wyrównania. W zamieszaniu w pobliżu bramki Michała Dudka najlepiej znalazł się Mikołaj Tokaj, który zmieści futbolówkę między słupkami. Po doprowadzeniu do wyrównania Start cofnął się na własną połowę i czyhał na kontry. Kilkukrotnie było gorąco pod bramką gospodarzy, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Pogoń Grodzisk – Start Otwock 1:1
(1:0)
bramki: Tomasz Feliksiak 42’ – Mikołaj Tokaj 54’

Pogoń
: Michał Dudek – Maciej Mazurkiewicz (Maciej Rybaczuk), Jakub Popiński, Piotr Gawlik, Tomek Kołodziejski – Paweł Romanowski (Bartłomiej Nowak), Dominik Skorża, Jakub Kołaczek, Adrian Kasztelan (Maciej Pietraszek), Michał Bal (Dorian Zdanowicz) – Tomasz Feliksiak

Start: Dawid Bułka – Patryk Piekarniak, Mikołaj Tokaj, Aleksander Fogler, Yengen Romanov – Tomasz Karaś, Łukasz Choiński, Michał Zapaśnik, Tomasz Barszcz (Jarosław Kęsek), Mateusz Titez (Jakub Piekut) – Patryk Pięcek.