Pogoń remisuje z Victorią

Piłkarze Pogoni Grodzisk zremisowali na wyjeździe z zespołem Victorii Sulejówek 0:0.

Zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego przyjechali do Sulejówka w roli faworyta. Wzmocnieni m.in. piłkarzami ze Znicza Pruszków i Pelikana Łowicz podopieczni Rafała Smalca w teorii powinni bez problemu poradzić sobie z drużyną gospodarzy. Jednak na pierwsze trzy punkty grodziszczanie będą musieli poczekać przynajmniej do następnej kolejki.

Już na początku spotkania inicjatywę przejęli goście. Już w 4. minucie bramkę w swoim debiucie mógł strzelić Tomasz Feliksiak, ale piłka po jego strzale minęła bramkę Marcina Ardeja. Po kilku minutach szansę miał Michał Bal, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował obrońca. Pogoń co chwila stwarzała zagrożenie pod bramką rywala, ale brakowało skuteczności.

W drugiej połowie gospodarze tylko się bronili, a kolejne szanse marnowali Łukasz Rzeszotarski, Maciej Mazurkiewicz, czy Tomasz Feliksiak. Na 10 minut przed końcem czerwoną kartką został ukarany Jakub Popiński. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiego gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Victoria Sulejówek – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:0

Victoria: Ardej – Daniel, Cacko, Kuśmierczyk, Szachnowicz – Rogowski, Kolasa (Betliński), Ostrowski, Pękala (Piórczyński), Kostrzewa – Łukasiak (Puciłowski)

Pogoń: Pazdan – Rzeszotarski (Mazurkiewicz), Gawlik, Popiński, Kołodziejski – Bal, Skorża (Niezgoda), Jankowski (Kołaczek), Romanowski – Kakietek (Nowak), Feliksiak