Pogoń podejmie Iłżę

Region

W najbliższą sobotę o kolejne punkty w IV lidze Pogoń Grodzisk Mazowiecki powalczy z drużyną Polonii Iłża.

Drużyna z Iłży to szósty zespół poprzedniego sezonu, który w pierwszej kolejce obecnych rozgrywek przegrał z niżej notowanym Wulkanem Zakrzew. Podopieczni Rafała Smalca będą chcieli zdecydowanie wygrać to spotkanie, aby zapomnieć o straconych punktach i niewykorzystanych okazjach w meczu z Victorią Sulejówek. Trener Pogoni nie będzie mógł skorzystać z Jakuba Popinskiego, który w Sulejówku został ukarany czerwoną kartką. Na boisku powinien się natomiast pojawić sprowadzony ze Znicza Pruszków, Maciej Rybaczuk, który dochodzi do pełnej dyspozycji.

Wydaje się że drużyna z Grodziska jest dobrze przygotowana do sezonu. Jeżeli piłkarze Pogoni poprawią skuteczność, mogą być jednym z faworytów do wygrania ligi.

Spotkanie GKS Pogoń Grodzisk – Polonia Iłża rozpocznie się w sobotę, 20 sierpnia o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Mokronoskich 4 w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.