Pogoń zakończyła sezon

Uncategorized

W Grodzisku Mazowieckim czas na odpoczynek. Piłkarze miejscowej Pogoni mogą już myśleć o nowym sezonie.

III liga zakończyła już rozgrywki. Po 34. kolejkach Pogoń Grodzisk Mazowiecki znalazła się na 11. miejscu z dorobkiem 46 punktów. Ogólnie rzecz ujmując drużyny, które grają w III lidze charakteryzują się bramkostrzelnością. Najwięcej goli zdobył zespół Broni Radom, który zajął 3. miejsce w tabeli. Niech to nikogo nie zdziwi, ale w III lidze wszyscy strzelają. Tylko GKP Targówek, który zrezygnował z rywalizacji po rundzie jesiennej zdobył 21 bramek. Wszystkie pozostałe zespoły strzelały jak na zawołanie – minimum 40 goli, a norma to ponad 50.

 

Normę tę spełniła Pogoń, która w zakończonym sezonie zdobyła 51 bramek. Zespół z Grodziska w minionych rozgrywkach może pochwalić się dodatnim bilansem bramkowym. Pogoń straciła 48 goli i co ciekawe – po równo u siebie jak i na wyjazdach. Na zdobycie 46 punktów złożyło się dwanaście zwycięstw i dziesięć remisów. Pogoń z placu boju schodziła pokonana dwanaście razy.

 

W ostatnim meczu sezonu zespół z Grodziska Mazowieckiego zmierzył się z Legią II Warszawa. Pogoń musiała uznać wyższość rywala i pogodzić się z porażką 0:1.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.