Pogoń z nowym napastnikiem

Piłka Nożna

Dominik Dukalski zasilił szeregi trzecioligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Napastnik występował przy Al. Mokronoskich wiosną 2009 roku.

29-letni napastnik występował ostatnio w Hutniku Warszawa, do którego trafił ze Startu Otwock. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w PKS Radość. W sezonie 2003/2004 występował na poziomie seniorskim w Starcie Otwock. Latem 2008 roku trafił do pierwszoligowego Dolcana Ząbki, gdzie zagrał tylko trzy spotkania. Następnie przeniósł się do Pogoni Grodzisk Mazowiecki, jednak spędził tu zaledwie pół roku.

Teraz wraca do Grodziska, gdzie będzie odpowiedzialny za zdobywanie bramek. Podczas występów w Hutniku sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Pogoń przygotowuje się do rundy wiosennej. Do tej pory ekipa z Grodziska rozegrała cztery mecze sparingowe i wszystkie wygrała. W ostatnim spotkaniu Pogoń pokonała w Łowiczu miejscowy Pelikan 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Maciej Tataj, który wcześniej trafił również w rywalizacji ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Najbliższym rywalem grodziszczan będzie Ożarowianka Ożarów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.