Pogoń straciła punkty

Piłka Nożna

W 3. kolejce IV ligi piłkarskiej Pogoń Grodzisk Mazowiecki pojechała do Słupna na mecz z Deltą. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka w ostatnich minutach doprowadzili do remisu.

Pogoń od początku sezonu potwierdza, że mierzy wysoko. Po spadku z III ligi pojawiły się obawy, czy zespół szybko uda się zgrać. Już pierwsze mecze pokazały, że trener Chrobak ułożył drużynę. Dwa zwycięstwa rozbudziły apetyty piłkarzy, jednak w 3. kolejce musieli podzielić się punktami z Deltą Słupno.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych, którzy w 21. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Wilanowskiego. Gospodarze ruszyli do przodu i ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 29. minucie wyrównał Woliński. Ten sam gracz dał Delcie prowadzenie. Gospodarze prowadzili od 58. minuty i wydawało się, że dowiozą zwycięstwo do końca.

Pogoń szukała swojej szansy, ale bramka rywala była zaczarowana. Wytrwałość to niezwykle cenna cecha i tym razem upór grodziszczan został wynagrodzony. W 90. minucie bramkę na wagę punktu zdobył Damian Jaroń, który w kolejnym spotkaniu pokazał się z dobrej strony.

Delta Słupno – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2 (1:1)
Woliński 29′, 58′ – Wilanowski 21′, Jaroń 90′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.