Pogoń się rozstrzelała

Piłka Nożna

Grodziszczanie nie mieli litości dla Ożarowianki Ożarów Mazowiecki. Pogoń okazała się lepsza w spotkaniu sparingowym i pewnie wygrała 4:0.

To kolejny sparing zespołu Krzysztofa Chrobaka, który z każdym dniem coraz lepiej poznaje drużynę. W rywalizacji z Ożarowianką szkoleniowiec przyglądał się kilku testowanym graczom i może być zadowolony z tego, co zobaczył na boisku.

Pogoń dzieliła i rządziła. Wraz z upływającym czasem było to coraz bardziej widoczne. W pierwszej połowie Ożarowianka starała się nie dopuścić do stworzenia groźnej sytuacji w obrębie własnego pola karnego, ale bezskutecznie. W 30. minucie do siatki trafił Damian Jaroń.

Druga część gry to popis Pogoń. W 55. minucie wynik podwyższył Strzałkowski, jednak na kolejną bramkę trzeba było poczekać prawie pół godziny. Pogoń wykorzystała, że rywal opadł z sił i w końcówce dołożyła kolejne dwa trafienia.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4 (0:1)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.