Pogoń rusza do boju

Piłka Nożna

Z nowym trenerem i wzmocnieniami na pokładzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna rywalizację w piłkarskiej IV lidze w sezonie 2016/2017. Pierwszy mecz zespół Krzysztofa Chrobaka rozegra w Płocku z Wisłą II.

W Grodzisku nie ukrywają, że w IV lidze nie chcą się zadomawiać. Pogoń zatrudniła znanego z pracy w ekstraklasie Krzysztofa Chrobaka. W porównaniu z poprzednimi rozgrywkami w zespole pojawiło się kilku nowych graczy. Na grę na stadionie przy al. Mokronoskich zdecydowali się Michał Żółtowski, Damian Kosiorek, Igor Jaszczak i Sebastian Małkowski. W ostatnich dniach do klubu zawitali: Paweł Feliciak, Jan Balawejder i George Enow. Z kolei Maciej Pietraszek, Damian Rakoczy, Bartłomiej Nowak i Damian Rybak to piłkarze, którzy wracają do Grodziska z wypożyczeń.

Nie obyło się bez pożegnań. W Pogoni nie zagrają m.in. Michał Panufnik, Konrad Cichowski, Sebastian Olczak, Mateusz Michalski, Jakub Cesarek, Maciej Tataj i Dominik Dukalski. 

W Grodzisku liczą, że słońce będzie świeciło dla Pogoni. Liczne zmiany kadrowe, stawianie na wychowanków oraz doświadczony trener to recepta na sukces. Poprzedni sezon powinien szybko odejść w zapomnienie. Pogoń pożegnała się z III ligą przegrywając aż 19 spotkań i wygrywając tylko 6. Runda wiosenna była wręcz fatalna w wykonaniu zespołu z al. Mokronoskich.

Rywalizacja z Wisłą II Płock to początek drogi Pogoni do odrodzenia. 6 sierpnia o godz. 16.00 grodziszczanie rozpoczną sezon, w którym będą chcieli pokazać, że zasługują na grę na wyższym poziomie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.