Pogoń rozbiła Unię

Piłka Nożna

Mocnym akcentem Pogoń Grodzisk Mazowiecki rozpoczęła serię gier sparingowych. Zespół Krzysztofa Chrobaka pokonał Unię Skierniewice 5:1.

Szkoleniowiec miał okazję po raz pierwszy zobaczyć swoich podopiecznych w akcji. Do tej pory przyglądał im się jedynie podczas zajęć treningowych. Sparing z Unią dawał szkoleniowcowi szerszą perspektywę możliwości graczy. Dodatkowo Pogoń myśli o wzmocnieniach i Chrobak mógł sprawdzić w boju testowanych zawodników.

Grodziski zespół zdemolował Unię Skierniewice, która zebrała potężne lanie. Dominacja Pogoni ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. Podopieczni Chrobaka dominowali w ofensywie i raz za razem niepokoili bramkarza Unii, który aż pięć razy wyciągał piłkę z siatki. Bramki zdobywali: Żółtowski, Strzałkowski, Kosiorek, zawodnik testowany oraz Jadacki.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale Pogoń zaprezentowała świeżość i chęć gry. Zespół wyglądał zupełnie inaczej niż w końcówce poprzedniego sezonu, gdy żegnał się z III ligą.

Przed Pogonią kolejne spotkania sparingowe. Najbliższy pojedynek zespół Krzysztofa Chrobaka czeka 16 lipca o godz. 10.00. W Ożarowie Mazowieckim Pogoń zagra z Polonią Warszawa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.