Pogoń idzie jak burza

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki nie zwalnia tempa. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka wygrali siódmy mecz w sezonie, na wyjeździe pokonali Podlasie Sokołów Podlaski 4:0.

Grodziski zespół spisuje się znakomicie. Po 9. kolejkach z dorobkiem 23 punktów zajmuje pozycję lidera IV ligi. – Start mamy zdecydowanie lepszy niż prognozy, jednak cały czas zachowuję spokój – mówi nam Krzysztof Chrobak, trener Pogoni.

Czerwono-biali imponują skutecznością. Aż w czterech spotkaniach zaaplikowali rywalom po cztery gole. Łącznie zdobyli 25 bramek. – Skuteczność to nasza główna broń, ale mamy jeszcze sporo pracy. Dostrzegam rzeczy, które musimy poprawić. Zespół rodził się w bólach. Przygotowania nie przebiegły idealnie, trochę bałem się o pierwsze mecze – tłumaczy Chrobak.

W 9. kolejce o sile Pogoni przekonało się Podlasie Sokołów Podlaski. Przyjezdni już w pierwszej połowie ustawili sobie mecz. W 35. minucie Pogoń prowadziła 3:0, a rywal nie był w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Marczuka. Po przerwie lider nie podkręcał tempa, jednak udało się podwyższyć wynik. W doliczonym czasie gry piłkę do siatki skierował Kamil Kamiński.

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4 (0:3)
Strzałkowski 24′, Jaroń 26’k, Wilanowski 35′, Kamiński 90′

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.