Pogoń czeka na baraże

Piłka Nożna

W Grodzisku Mazowieckim powoli myślą już o barażach o III ligę. Pogoń musi rozegrać jeszcze dwa spotkania i stanie do najważniejszej rywalizacji sezonu.

Nie było mocnych na grodziszczan w IV lidze w grupie północnej. Do końca sezonu Pogoń zagra jeszcze z MKS Ciechanów i Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka są już jednak pewni swego. Drużyna z alei Mokronoskich ma aż 12 punktów przewagi nad MKS Ciechanów. Grodziszczanie zdominowali rywalizację w IV lidze, ale muszą jeszcze skoncentrować się i postawić kropkę nad „i”.

W dwóch ostatnich spotkaniach Pogoń pokazała moc. Grodziszczanie zdobyli aż 15 bramek, tracąc tylko jedną. W ostatniej kolejce Pogoń udzieliła prawdziwej lekcji futbolu Czarnym Węgrów 9:0. Po dwie bramki zdobyli Damian Jaroń i Kamil Kamiński. Na listę strzelców wpisali się również: Maciej Wilanowski, Łukasz Sierociński, Kamil Panufnik, Michał Strzałkowski i Jakub Kołaczek.

Wiadomo, że grodziszczanie o III ligę zagrają z Victorią Sulejówek. Spotkania odbędą się 24 i 28 czerwca.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.