Pogoń bez dwóch graczy

Piłka Nożna

Przerwa zimowa to czas zmian barw klubowych. Na rozstanie z zespołem Pogoni Grodzisk Mazowiecki zdecydowali się Mateusz Gliński oraz Jewhen Romanow.

24-Gliński do zespołu z Grodziska trafił w przerwie zimowej ubiegłego sezonu. Łącznie w barwach Pogoni rozegrał 28 spotkań, w których trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Wcześniej występował w zespole MKS Polonia Warszawa.

Z drużyną żegna się również 29-letni obrońca Jewhen Romanow. Ukrainiec w Pogoni występował tylko pół roku. Do Grodziska trafił z Victorii Sulejówek, a wcześniej grał w GKP Targówek i Starcie Otwock. W barwach Pogoni Romanow rozegrał 14 spotkań.

Pogoń po rundzie jesiennej plasuje się na 11. miejscu tabeli III ligi z dorobkiem 21 punktów. Wiosną zespół z Al. Mokronoskich będzie chciał poprawić swoje położenie i awansować do strefy gwarantującej utrzymanie. Do siódmej w tabeli ekipy, Ursus Warszawa, Pogoń traci pięć punktów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.