Podzielili się punktami

Piłka Nożna

Znicz Pruszków zanotował pierwszy remis w rundzie wiosennej. Na własnym stadionie podopieczni Dariusza Banasika podzielili się punktami z GKS-em Tychy.

Obie ekipy miały swoje okazje, jednak brakowało celności albo dobrą postawą na linii wykazywali się bramkarze. Z animuszem rozpoczęli goście. Już w 5. minucie swoich sił próbował Varadi, ale uderzał niecelnie. 

Przez całe spotkanie aktywny był Tomasz Chałas, jednak tym razem nie znalazł drogi do siatki. Napastnik Znicz niepokoił Pawła Florka, ale golkiper gości bronił pewnie. W 38. minucie dobra okazja Patryka Kubickiego. Zawodnik Znicza urwał się obrońcom, jednak nie potrafił znaleźć sposobu na Florka. W końcówce pierwszej części gry fantastyczną interwencją popisał się Piotr Misztal, który wygrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Grzeszczykiem.

Działo się. Na boisku było gorąco, sytuacji nie brakowało. W drugiej części gry obie drużyny również były aktywne i szukały swojej szansy. Mimo to spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Znicz Pruszków – GKS Tychy 0:0

Znicz: Misztal – Rackiewicz, Jędrych, Mysiak, Włodarczyk – Niewulis, Bartoszewicz (61′ Machalski), Banaszewski (88′ Janiszewski), Kopciński (61′ Kaczmarek), Kubicki (77′ Stryjewski) –  Chałas

GKS: Florek – Grzybek, Tanżyna, Boczek, Mańka – Mączyński (86′ Nieśmiałowski), Bukowiec (80′ Szumilas), Hirskyj, Grzeszczyk, Radzewicz (74′ Wodecki) – Varadi (66′ Pląskowski)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.