Po zwycięstwo do Stalowej Woli

Piłka Nożna

Znicz Pruszków wybrał się do Stalowej Woli, by w 23. serii gier zmierzyć się z sąsiadem w ligowej tabeli. Ekipa Stali wyprzedza żółto-czerwonych zaledwie o punkt. Obie drużyny mają więc o co grać.

Ewentualne zwycięstwo jednych albo drugich dałoby nie tylko większą przewagę nad rywalem, lecz także szansę na awans nawet do czołowej trójki II ligi w grupie wschodniej. Stal Stalowa Wola zajmuje obecnie czwartą lokatę z punktem straty do wyprzedzających ją Wigier Suwałki, Znicz dzielą od „podium” dwa oczka. Zapowiada to ostrą walkę dwóch wyrównanych drużyn o komplet punktów na boisku w Stalowej Woli.

Nieco lepiej w rundę wiosenną weszli podopieczni Roberta Kochańskiego, którzy w czterech dotychczas rozegranych meczach zanotowali dwa zwycięstwa i tyleż remisów. Stal wiosną także dwukrotnie wygrywała, ale i dwa razy schodziła z boiska pokonana.

Do zespołu Stali przed rundą wiosenną przybyło dwóch zawodników: Mariusz Sacha (Polonia Bytom) oraz Michał Mistrzyk (powrót z wypożyczenia z Sokoła Nisko). Z zespołu odszedł Tomasz Majowicz, który został wypożyczony do Sokoła Nisko. Najlepszym strzelcem zespołu jest Wojciech Reiman z 8 bramkami.

Mecz rozpocznie się w piątek o godz. 16.00 na stadionie MOSiR-u w Stalowej Woli. Spotkanie poprowadzi. W poprzedniej konfrontacji tych zespołów padł remis 2:2.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.