Po trzy punkty do Tarnobrzega

Piłka Nożna

Taki plan mają piłkarze Znicza Pruszków, którzy w 2. kolejce rozpoczętego niedawno sezonu zmierzą się na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg.

Podopieczni Dariusza Banasika na starcie rozgrywek bezbramkowo zremisowali z Radomiakiem Radom. Z kolei Siarka na wyjeździe pokonała 3:0 Puszczę Niepołomice. W związku z tym zawodnicy Znicza powinni się obawiać wyjazdu do Tarnobrzega. Niekoniecznie. Pruszkowska drużyna ma dobre wspomnienia z rywalizacji z Siarką.

 

W sierpniu ubiegłego roku Znicz również wybrał się do Tarnobrzega i wywalczył tam trzy punkty. Zespół z Pruszkowa wygrał 2:0 po golach Michała Zapaśnika i Bartosza Niksińskiego. W rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 drużyna prowadzona przez Dariusza Banasika również uporała się z Siarką. Na własnym obiekcie Znicz triumfował 3:1. Warto dodać, że w obu przypadkach wszystkie bramki padały w pierwszej części gry.

 

Czy zespół z Pruszkowa wywalczy tym razem komplet punktów? Siarka rozpoczęła mocno rozgrywki, jednak Znicz w tym sezonie chce walczyć o awans i w każdym spotkaniu będzie grał o pełną pulę. Po raz ostatni pruszkowska drużyna przegrała w Tarnobrzegu 21 września 2013 roku. Czy po sobotnim spotkaniu (8 sierpnia, godz. 17.00) zwycięska passa Znicza w rywalizacji z Siarką zostanie podtrzymana?

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.