Piłkarskie zmagania w Centrum Janki

Piłka Nożna

Rozpoczęło się odliczanie do piłkarskich mistrzostw Europy, które wystartują 10 czerwca. Jednak wcześniej czekają nas emocje w Centrum Janki. 20 maja odbędą się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego „Ekipa na Euro”.

Trzymamy kciuki za drużynę Adama Nawałki, która w grupie D będzie rywalizowała z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną. Czekamy na wielkie emocje! Celem minimum dla Roberta Lewandowskiego i spółki jest wyjście z grupy. Biało-czerwoni pierwszy mecz rozegrają na stadionie w Nicei 12 czerwca o godz. 18.00. Rywalem Polaków będzie Irlandia Północna.

Powoli czuć atmosferę piłkarskiego święta. Doskonałym wprowadzeniem do mistrzostw Europy może okazać się turniej, który zostanie rozegrany 20 maja w Centrum Janki. Wystarcz przyjść i z bliska obserwować zmagania młodych adeptów futbolu.

Parking przed Centrum Janki stanie się areną eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego „Ekipa na Euro”. W rywalizacji weźmie udział maksymalnie 10 zespołów. Drużyny składać się będą z sześciu zawodników: trzech w polu, bramkarza oraz dwóch rezerwowych. Każdą ekipę do boju będzie zagrzewał trener. Na zwycięzców czeka puchar oraz awans do turnieju finałowego, który zaplanowany jest 9 czerwca w Łodzi. Tam odbędą się zmagania o tytuł najlepszej piłkarskiej podstawówki w Polsce.

Uczestnicy turnieju w Jankach mogą liczyć na pamiątkowe dyplomy. Szkoły zaangażowane w piłkarską rywalizację otrzymają zestaw dwóch piłek. – Przyjdź w piątek do Centrum Janki na emocjonujący turniej piłkarski i kibicuj reprezentacji swojej szkoły. Bądź świadkiem zmagań młodych talentów, które być może w przyszłości zostaną następcami obecnych gwiazd futbolu – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.