Piłkarskie starcie przed nami

Piłka Nożna

W sobotę 24 listopada o godz. 17.00 piłkarze Znicza Pruszków na własnym stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy podejmą drużynę Widzewa Łódź.

To będzie potyczka na najwyższym szczeblu. Widzew Łódź zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów (rozegranych 18 spotkań). Na swoim koncie ma 11 zwycięstw, 5 remisów i tylko dwie porażki. Znicz Pruszków aż tak dobrymi statystykami nie może się pochwalić. Pruszkowski klub zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli i po 19 kolejkach ma 24 punkty – po 6 zwycięstw i remisów oraz 7 porażek.

Sobotnie spotkanie dla pruszkowskich piłkarzy zapewne nie będzie „spacerkiem”. Czy uda im się odeprzeć ataki zespołu z Łodzi? O tym przekonamy się już w sobotę. Pewne jest jednak to, że Znicz ma przewagę własnego boiska, a wierni kibice mogą stać się pomocnym „12 zawodnikiem”.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Piłkarskie starcie przed nami”

  1. Klaus pisze:

    Dobre zdjęcie,
    znajomy mówił ,że widział podobne sceny w niemieckich filmach przyrodniczych:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły