Pewna wygrana na koniec zgrupowania

Mocnym akcentem zakończyli piłkarze Znicza Pruszków pobyt w Cetniewie. W ostatnim meczu sparingowym pokonali Elanę Toruń 3:0.

Żółto-czerwoni udanie zwieńczyli swój pobyt w Cetniewie. Elana starała się, jednak niewiele mogła zrobić wobec świetnie dysponowanych graczy z Pruszkowa. Znicz tworzył sobie klarowne sytuacje, które zawodnicy potrafili skutecznie wykończyć.

Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Michał Danilczyk. Najpierw asystował, a następnie strzelał. W 20. minucie Danilczyk dograł do Mateusza Stryjewskiego, a ten pokonał Huberta Świtalskiego. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło. Znicz wyśmienicie rozpoczął drugą część gry. Z rzutu wolnego dośrodkował Stryjewski, a w polu karnym najlepiej zachował się Danilczyk.

W 70. minucie wynik spotkania ustalił Kacper Skibko. 17-latek dał popis indywidualnych umiejętności i skierował piłkę do siatki.

Elana Toruń – Znicz Pruszków 0:3 (0:1)
Stryjewski 20′, Danilczyk 47′, Skibko 70′

Znicz Pruszków podczas pobytu w Cetniewie rozegrał cztery sparingi. Wszystkie wygrał. Oto wyniki:

Arka II Gdynia – Znicz Pruszków 1:2 (0:1)