Paluchowski zapewnił trzy punkty

Adrian Paluchwoski strzelił jedyną bramkę w wyjazdowym meczu z Pelikanem Łowicz. Dzięki temu zwycięstwu będący na 11. lokacie Znicz traci do czwartego w tabeli zespołu z Łowicza cztery punkty.

Pierwsi groźnie zaatakowali gospodarze. W 13. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego szansę miał Krzysztof Brodecki, ale jego strzał minął bramkę Pawła Pazdana. W odpowiedzi sześć minut później oko w oko z golkiperem Pelikana stanął Michał Kucharski, ale Mariusz Różalski nie dał się pokonać. W 33. minucie groźny strzał pewnie wyłapał Pazdan. Do przerwy nikomu nie udało się wyjść na prowadzenie.

Jednak cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy skutecznie zaatakowali podopieczni Artura Kalinowskiego. Po szybkiej kontrze piłka trafiła do Adriana Paluchowskiego, a ten na raty pokonał Różalskiego. W 65. minucie  strzelec jedynego gola miał jeszcze jedną okazję, ale jej nie wykorzystał. W 77. minucie mogło być 1:1, ale piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy Znicza.

Do końca wynik nie uległ już zmianie i Znicz zainkasował trzy punkty.

Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Bramka: ’49 Adrian Paluchowski