Paluchowski odchodzi ze Znicza

Piłka Nożna

Adrian Paluchowski opuszcza Pruszków. Nowym pracodawcą napastnika będzie I-ligowca Pogoń Siedlce. Ze Zniczem pożegnają się również Aleksander Jagiełło i Tomas Borek.

Popularny „Paluch” do zespołu żółto-czerwonych trafił przed sezonem 2016/2017. Dla napastnika był to powrót na stadion przy Bohaterów Warszawy. Paluchowski grał w Znicz w latach 2008-2009 i 2012-2014. Zbierał doświadczenie na boiskach ekstraklasy, gdzie w barwach Legii Warszawa i Bruk-Betu Nieciecza rozegrał 30 spotkań.

Paluchowski miał być główną strzelbą Znicza. Jego bramki nie pomogły jednak utrzymać zespołu w Nice 1 lidze. Snajper zdobył dziesięć goli w 31 meczach. Pożegnał się z zespołem i w nowym sezonie będzie bronił barw Pogoni Siedlce, z którą podpisał dwuletnią umowę. 

Jak udało nam się dowiedzieć, ze Zniczem pożegna się również Aleksander Jagiełło. 22-letni pomocnik gra w Pruszkowie od rundy wiosennej sezonu 2015/2016. W minionym sezonie był kluczową postacią żółto-czerwonych. Jego dobra postawa została dostrzeżona przez inne kluby i zimą Jagiełło przebywał na testach w Wiśle Kraków, ale ostatecznie nie trafił na Reymonta.

W przyszłym sezonie w Zniczu nie zobaczymy również Tomasa Borka. 31-letni Czech występował w Pruszkowie zaledwie pół roku.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.