Ostre granie w niskich ligach

Piłka Nożna

Za nami emocjonujący sportowy weekend. Lokalne drużyny piłkarskie nie dały się nudzić kibicom. W jednym ze spotkań padł nawet wynik 12:0!

Jak co tydzień zaglądamy na lokalne murawy. W grupie mazowieckiej (południe) IV ligi Błonianka Błonie pewnie pokonała zespół Grom Warszawa wygrywając 4:1. Z kompletu punktów mogą się cieszyć zawodnicy Mszczonowianki Mszczonów, którzy na własnym stadionie wygrali z MKS Piaseczno 3:2. Podziałem punktów muszą zadowolić się rezerwy Znicza Pruszków. Pruszkowski klub zremisował z Energią Kozienice 1:1. Miniony weekend do niezbyt udanych zaliczy ekipa z Raszyna. KS Raszyn przegrał na wyjeździe z Bronią Radom 1:4.

Co działo się w grupie północnej? Pogoń Grodzisk Mazowiecki pokonała na wyjeździe Mławiankę Mława 1:0. To oznacza, że grodziski zespół po 11 kolejkach nadal nie przegrał ani jednego spotkania. Natomiast spotkanie Ożarowianki Ożarów Mazowiecki z Deltą Słupno zakończyło się remisem 2:2.

W lidze okręgowej Perła Złotokłos pokonała LKS Chlebnię 5:1. Ze zwycięstwa może cieszyć się również Żyrardowianka Żyrardów, która pokonała Milan Milanówek 3:0. Po zaciętym spotkaniu z kompletu punktów mogą cieszyć się rezerwy grodziskiej Pogoni. Grodziszczanie wygrali z drużyną SEMP Ursynów 3:2. Trzy oczka do swojego dorobku dopisał również Piast Piastów, który na własnym stadionie pokonał Ryś Laski 1:0. Spotkanie drużyny Naprzód Brwinów z Okęciem Warszawa zakończyło się remisem 1:1.

Zaglądamy na boiska A klasy. W grupie Warszawa III nie zabrakło gradu goli. GLKS Nadarzyn wygrał z Gromem II Warszawa. Wynik tego spotkania to 5:4. AMT Nowa Wieś również ma powody do zadowolenia. Drużyna z Nowej Wsi wygrała 3:2 ze Spartą II Jazgarzew. Natomiast Tur Jaktorów na wyjeździe zremisował z Koroną Góra Kalwaria 1:1. Rezerwy Ożarowianki Ożarów Mazowiecki okazały się słabsze od drugiego zespołu KS Konstancin i przegrały 0:1. Znacznie słabiej wypadł zespół z Raszyna. KS II Raszyn przegrał z Laurą Chylice aż 1:6.

W grupie Warszawa IV jeszcze goręcej. Tu tyko Naprzód Stare Babice obronił honor lokalnych drużyn. Zespół ze Starych Babic jako jedyny zdobył komplet punktów wygrywając z Zaborowianką Zaborów 4:1. Bezbramkowym remisem i podziałem punktów zakończyło się spotkanie rezerw Błonianki Błonie z Piastem Feliksów (0:0). Jednym oczkiem muszą zadowolić się zawodnicy LKS II Chlebnia, którzy zremisowali 2:2 z Orłem Kampinos. Wrzos Międzyborów uległ Partyzantowi Leszno 2:3. Passovia Pass również nie zachwyciła i przegrała z Tajfunem Brochów 1:3. Jeszcze gorzej wypadła Guzovia Guzów, która poległa w spotkaniu z LKS Osuchów. Po końcowym gwizdku na tablicy widniał wynik 1:8. Prawdziwy grad goli padł w spotkaniu Mszczonowianki II Mszczonów z Błękitnymi Korytów. Drużyna z Korytowa nie pozostawiła złudzeń zawodnikom z Mszczonowa. Mszczonowianka przegrała aż 0:12.

Nieco mniej bramek, ale na pewno nie mniej emocji było w spotkaniach B klasy. W grupie Warszawa III same porażki. Rezerwy Perły Złotokłos przegrały z FC II Lesznowola 1:3. UKS Łady uległy Gwardii Warszawa 3:4. A drugi zespół Milanu Milanówek okazał się za słaby dla Jeziorka Prażmów (1:6).

W grupie Warszawa IV Orion Cegłów pokonał Pogoń Wiskitki 2:1. KS Blizne przegrało z UKS Ołtarzew 0:2. O minionym weekendzie szybko będą chcieli zapomnieć piłkarze Ognia Brwinów, którzy polegli w spotkaniu z Relaxem Radziwiłłów aż 2:5. W ostatniej kolejce pauzował klub Piast II Piastów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.