Ostatnia kolejka rundy jesiennej za nami

W 17. kolejce II ligi piłki nożnej GLKS Nadarzyn zmierzył się z Resovią, a Znicz Pruszków podjął na własnym stadionie drużynę Jeziorak Iława.

Ostatnia w tej rundzie kolejka okazała się niezbyt szczęśliwa dla klubu z Nadarzyna. GLKS w meczu wyjazdowym uległ Resovi 1:0. Pogromcą słabo grającej w ostatnich meczach drużyny z Nadarzyna okazał się Michał Ogrodnik, który w 67. minucie pokonał bramkarza ekipy z Nadarzyna i ustanowił wynik na 1:0 dla Resovi.

Natomiast kibice Znicza Pruszków mogli oglądać niezwykle widowiskowe spotkanie. Pruszkowskie klub pewnie pokonał przyjezdnych z Iławy. Już w pierwszej połowie nasz zespół wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. W 20 minucie pierwszego gola strzelił Rafał Zaborowski, dziesięć minut później na 2:0 wynik podwyższył Adrian Kasztelan. Po Przerwie drużyna z Iławy podjęła jeszcze próbę walki. Kontaktowa bramkę zdobył w 57. minucie Arkadiusz Kuciński. Ostatecznie jednak to Znicz zwyciężył w tym spotkaniu. Triumf przypieczętował Rafał Zborowski, który po raz kolejny zapisał się na listę strzelców  w 81. minucie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Znicza Pruszków.