Ostatni mecz w sezonie

Piłka Nożna

Znicz Pruszków na własnym stadionie zakończy rozgrywki 2014/2015. Rywalem ekipy Dariusza Banasika będzie Kotwica Kołobrzeg.

Celem Znicza jest zdobycie trzech punktów, aby w dobrych nastrojach piłkarze mogli zakończyć sezon i dać trochę radości miejscowym fanom, którzy wyczekują na zwycięstwo. Pruszkowska drużyna nie wygrała od siedmiu spotkań. Na dwadzieścia jeden możliwych punktów Znicz zdobył zaledwie trzy „oczka”. Warto podkreślić, że podopieczni Dariusza Banasika mają w ostatnim czasie problemy ze znalezieniem drogi do siatki. Niemoc pięciu spotkań bez zdobytej bramki przełamał w końcu Maciej Górski, którego trafienie zapewniło Zniczowi punkt w rywalizacji z Rozwojem Katowice.

 

Tyle, że spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg do łatwych należeć nie będzie. Rywalj est niżej od Znicza w tabeli i musi walczyć o utrzymanie. W tej chwili Kotwica jest na najlepszej drodze do spadku. Potrzebne są trzy punkty, aby przyjezdni z Kołobrzegu mogli myśleć o pozostaniu w II lidze.

 

W rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktami, padł remis 1:1. Wtedy bramkę dla pruszkowskiego zespołu zdobył Maciej Górski – czy tym razem były zawodnik Legii Warszawa ponownie wpisze się na listę strzelców i poprowadzi swój klub do zwycięstwa? Kibice czekają na trzy punkty. Kotwica będzie walczyła, ale jedną nogą jest już w III lidze. Znicz zagra dla kibiców i o przełamanie fatalnej serii siedmiu spotkań bez zwycięstwa.  

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.