Osłabiona Pogoń

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki w letnim okienku transferowym nie pozyskała jeszcze żadnego zawodnika. Za to z klubu odeszło już czterech piłkarzy.

Zespół z Grodziska przygotowuje się do nowego sezonu. W nadchodzących rozgrywkach Pogoń będzie chciała zaprezentować się lepiej niż ostatnio. Sezon 2014/2015 grodziscy piłkarze zakończyli na 11.miejscu w III lidze. Czy uda się im poprawić ten wynik?

 

Pogoń czeka na transfery. Drużyna musi uzupełnić kadrę po odejściu czterech zawodników. Przygodę z zespołem z Grodziska postanowili zakończyć: Jakub Sosnowski, Witold Rudnicki (szukają klubów), do Holandii wyjechał George Enow, a Konrad Perzyna próbuje swoich sił w drugoligowej Legionovii.

 

W trakcie letnich przygotowań Pogoń rozegrała dwa mecze sparingowe, z których sztab szkoleniowy może być zadowolony. Po bramce Macieja Tataja zespół z Grodziska pokonał Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Z kolei konfrontacja z Bzurą Chodaków zakończyła się bezbramkowym remisem.

 

W obu spotkaniach sztab trenerski przyglądał się testowanym zawodnikom. Być może, któryś z nich w najbliższym czasie dołączy do drużyny Pogoni.  

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.