Obrońca Piasta w Zniczu

Piłka Nożna

Znicz Pruszków wzmacnia formację obronną. W najbliższym sezonie żółto-czerwoną koszulkę założy Mateusz Długołęcki.

Obrońca zdążył wystąpić w sparingu z niemieckim Berliner AK. Niespełna 23-letni zawodnik trafił do Pruszkowa na zasadzie rocznego wypożyczenia z Piasta Gliwice. Trener wicemistrza Polski Radoslav Latal uznał, że lepiej, aby młody obrońca zdobywał doświadczenie w I lidze niż siedział na ławce. W poprzednim sezonie Długołęcki występował w III-ligowych rezerwach Piasta oraz grał na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów.

Znicz wzmacnia formację obronną po odejściu Arkadiusza Jędrycha, który podpisał umowę z Pogonią Siedlce. W zbliżającym się sezonie filarem defensywy żółto-czerwonych powinien być Maciej Mysiak. Obrońca udanie prezentował się w poprzednich rozgrywkach i był podporą ekipy, która awansowała do I ligi.

Warto nadmienić, że w meczu kontrolnym z Berliner AK na boisku w zespole Znicza pojawiło się kilka nowych twarzy. Wśród nich był Piotr Azikiewicz. 21-letni pomocnik w ostatniej rundzie występował w rezerwach Zagłębia Lubin. W sparingu zaprezentował się również 25-letni Rafał Zembrowski, który w poprzednim sezonie grał w Pogoni Siedlce. Z przodu swoich sił próbował Arkadiusz Ciach. 24-letni napastnik ma za sobą występy w Ursusie Warszawa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.