Nowy prezes, nowy bramkarz

Piłka Nożna

Zmiany w Zniczu Pruszków. W klubie z ul. Bohaterów Warszawy odbyło się walne zgromadzenie, na którym udzielono absolutorium zarządowi. Trwają również przygotowania do nowego sezonu, czyli treningi, sparingi i transfery.

Podczas walnego zgromadzenia wybrano nowego prezesa, którym został Adam Krużyński, stanowisko wiceprezesa przypadło Maciejowi Śliwińskiemu – wieloletniemu włodarzowi klubu. Powołano również zarząd klubu liczący pięć osób. Znaleźli się w nim: Adam Krużyński, Jacek Ochman, Marcin Grubek, Paweł Makuch oraz Marek Śliwiński. 

Piłkarze Znicza przygotowują się do nowego sezonu podczas zgrupowania w Trzciance. Jeszcze przed wyjazdem zawodnicy z Pruszkowa rozegrali mecz sparingowy z Wigrami Suwałki. Podopieczni Dariusza Banasika zwyciężyli 1:0 i w dobrych humorach mogli udać się na obóz. W Trzciance Znicz rozegra trzy sparingi, w których szkoleniowiec będzie mógł przyjrzeć się testowanym piłkarzom. Przygotowania do nowego sezonu są doskonałą okazją do przetestowania różnych ustawień taktycznych.

Znicz rozgląda się za nowymi zawodnikami. Drużynę z Pruszkowa zasilił Piotr Misztal, który ostatnio grał w zespole Nadwiślan Góra. Bramkarz ma za sobą przygodę w ekstraklasie, gdzie występował w barwach Korony Kielce, jednak pełnił tam rolę rezerwowego. Misztal wraca do Pruszkowa. 27-latek występował w Zniczu w sezonie 2011/2012. Trener Banasik będzie musiał wypełnić lukę w składzie po odejściu Macieja Górskiego. W najbliższym sezonie napastnik będzie bronił barw Chrobrego Głogów. Z drużyną pożegnał się również Paweł Tomczyk, który podjął decyzję o zakończeniu kariery.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.