Nowi na pokładzie Pogoni

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki pozyskała dwóch nowych piłkarzy. Klub podpisał umowy z Szymonem Maruszewskim i Jakubem Cesarkiem.

Maruszewski w rundzie jesiennej bronił barw drużyny Start Otwock. W jej barwach zaliczył osiem spotkań. 20-letni Maruszewski występuje na pozycji obrońcy. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w Agape Białołęka Warszawa.

Z kolei 22-letni Jakub Cesarek jest pomocnikiem, który ostatnio reprezentował Dolcan Ząbki. Jesienią zagrał tylko w jednym spotkaniu i zdecydował się poszukać innego pracodawcy. Cesarek grał m. in. w Polonii Warszawa czy Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

Warto nadmienić, że Pogoń przegrała drugi sparing podczas zimowych przygotowań. Zespół z Grodziska uległ 2:3 Mazovi Mińsk Mazowiecki. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach, gdyż padał śnieg, który uniemożliwiał obu zespołom konstruowanie składnych akcji. Dwie bramki dla Pogoni zdobył Marek Lendzion, jednak w końcówce Mazovia strzeliła zwycięskiego gola.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.