Nowe nabytki Bogorii

Tenis Stołowy

Dwaj nowi tenisiści zameldowali się na pokładzie Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Masaki Yoshida i Chan Kazuhiro mają pomóc wrócić grodziskiej drużynie na szczyt.

Bogoria ma za sobą trudny czas. Grodziski zespół zmagania w Lidze Mistrzów zakończył już w fazie grupowej. Podopiecznym Tomasza Redzimskiego nie udało się wygrać ani jednego spotkania. Z kolei w Superlidze Bogoria miała wahania formy. Ostatecznie wicemistrzowie Polski marzenia o odzyskaniu korony muszą odłożyć. Zajęli w tabeli piąte miejsce i nie zaprezentują się w fazie play-off.

Klub z Grodziska myśli już o kolejnym sezonie. Bogoria zakontraktowała 21-letniego Masaki Yoshidę, który w światowym rankingu zajmuje 68. miejsce. W ostatnim czasie bronił barw niemieckiego Grenzau. Młody Japończyk jest perspektywicznym graczem, który zyskał już cenne doświadczenie na kontynencie europejskim i pokonał kilku wymagających rywali m.in. Kohei Sambe czy Bastiana Stegera.

Drugim nabytkiem Bogorii jest Chan Kazuhiro. 30-letni zawodnik jest leworęczny i w tym roku dotarł do finału Mistrzostw Japonii. W 2013 roku wygrał World Tour w Jekaterynburgu. Najwyższa pozycja jaką zajmował w światowym rankingu to 27. miejsce, na którym znajdował się w czerwcu 2012 roku. 

Wcześniej kontrakt z Bogorią podpisał Grek Panagiotis Gionis.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.