Niskie ligi zagrały

Piłka Nożna

W miniony weekend emocji piłkarskich nie brakowało. I to nie tylko ze względu na mecz polskiej reprezentacji z Kazachstanem. Piłkarze z niskich lig swoim kibicom również zaserwowali dawkę adrenaliny.

W rozgrywkach mazowieckiej IV ligi (grupa południe) triumf odniósł jedynie drugi zespół Znicza Pruszków, który wygrał na wyjeździe z Błonianką Błonie 1:0. Pozostałe drużyny oddały punkty rywalom. Mszczonowianka Mszczonów uległa Energii Kozienice 0:2, a KS Raszyn przegrał z LKS Promna 0:3.

Znacznie lepiej wypadły kluby z grupy północnej. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki wygrała z Bzurą Chodaków 1:0. Pogoń Grodzisk Mazowiecki pokonał Bug Wyszków 2:0.

Rzut oka na poczynania piłkarzy z okręgówki. Tu prawdziwy grad goli. Żyrardowianka Żyrardów rozgromiła rezerwy grodziskiej Pogoni aż 5:1. Niezwykle zacięty mecz mogli oglądać kibice w Piastowie, gdzie miejscowy Piast podejmował Milan Milanówek. Gospodarze okazali się lepsi, ale o zwycięstwo musieli zażarcie walczyć. Piast wygrał 4:3. LKS Chlebnia i Naprzód Brwinów podzieliły się punktami. Ich spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Jedynie Perła Złotokłos nie zaliczy minionego weekendu do udanych. Perła przegrała z Józefovią Józefów 0:1.

Rozgrywki grupy Warszawa III w A klasie minęły pod szyldem lokalnych derbów. AMT Nowa Wieś pokonała GLKS Nadarzyn 3:1. Natomiast drugi zespół KS Raszyn okazał się lepszy od rezerw Ożarowianki Ożarów Mazowiecki (2:1). Identycznym wynikiem zakończyło się starcie Tura Jaktorów z MKS II Piaseczno.

W grupie Warszawa IV w spotkaniach naszych drużyn padło aż 27 goli. Kto strzelał? LKS II Chlebnia pokonała Błękitnych Korytów 4:3. Rezerwy Błonianki Błonie rozgromiły Passovię Pass aż 5:1. Naprzód Stare Babice w wyjazdowym spotkaniu z LKS Osuchów okazał się nieco lepszy i wygrał 2:1. Mszczonowianka Mszczonów uległa Piastowi Feliksów 2:0. Natomiast Wrzos Międzyborów okazał się słabszy od Tajfuna Brochów i przegrał 1:3. Guzovia Guzów przed własną publicznością uległa Orłowi Kampinos 1:3.

W B klasie również ciekawie. W grupie Warszawa III drugi zespół Perły Złotokłos pokonał rezerwy  Milanu Milanówek 2:0. UKS Łady również mogą cieszyć się z trzech punktów. Drużyna z Ład pokonała Marymont 1911 Warszawa 1:0. W grupie Warszawa IV triumfowały drużyny z naszego regionu. Ogień Brwinów pokonał Pogoń Wiskitki 4:0. Drużyna KS Blizne rozgromiła Relax Radziwiłłów 4:1, a rezerwy Piasta Piastów wygrały z Orionem Cegłów 2:0.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.